BeBe.lv metodiskais kabinets

E-metodiskais kabinets ir lieliska iespēja mūsu pedagogiem jebkurā brīdī izmantot tur pieejamos materiālus. Kabinetā tiek apkopota, strukturēta un ievietota jaunākā metodika pirmsskolas izglītībā. Pedagogi var izmantot, kolēģu atklāto nodarbību konspektus, svētkus scenārijus,  jaunākās darba burtnīcas un literatūru par pirmsskolas izglītību. Kā arī kabinetā ir pieejamas dažādas darba un krāsojamās lapas, neskaitāmas radošas idejas grupas iekārtojumam, didaktiskajām spēlēm, dekorācijām, un noderīgas saites idejām interneta plašumos. E-metodiskais kabinets dod vēl plašākas iespējas pedagogiem sadarboties ar mūsu metodiķi un uzlabot nodarbību kvalitāti ikdienā!

Ja Jums ir jautājumi vai vēlaties uzzināt vairāk par “Bebe.lv” metodiku – droši sazinieties ar mūsu metodikas speciālisti. Mēs piedāvājam individuālu konsultāciju un atbalstu, lai palīdzētu Jums izprast un izmantot šo metodiku vislabākajā veidā.

Lūdzu, zvaniet mūsu metodikas speciālistei pa tālruni: (+371) 28444224 vai rakstiet e-pastu uz adresi: egija@bebe.lv. Mēs esam gatavi atbildēt uz Jūsu jautājumiem un piedāvāt nepieciešamo atbalstu.