Par Mums

AR lepnumu un pārliecību PPII BeBelv var sevi dēvēt par bērnu dārzu ar pieredzi un tradīcijām.

BeBe attīsta bērnu talantus, pilnveido personības, socializē un sagatavo skolai!

Laba pirmsskolas izglītības iestāde ir iestāde, kura ļauj bērnam attīstīt sevi ar prieku.Profesionālā komanda – pedagogi, auklītes, tehniskais personāls un vadība ik dienas uzlabo bērnudārza vidi, pilnveido nodarbības, stiprina tradīcijas, radoši veido svētkus, lai sabiedrība lepotos par katru bērnu, kurš ir absolvējis ppii BeBe.lv.

Mūsu komanda ir īpaši radoša, tāpēc bērnudārza darbībā atradīsiet daudz ‘’odziņas’’, kuras katru dienu padara interesantu un saistošu!

Mēs ne tikai cenšamies izglītot un attīstīt, bet arī izklaidēt. Jo veiksmīga darba diena ir tad,ja brīvdienās atpūšamies. Mēs atbalstām produktīvu atpūtu, un zinām, ka katrs no Jums ir ar savām vēlmēm, tāpēc  atrodam katram pasākumam un bērnu ballītei individuālu pieeju. Svinības varam arī organizēt dažādās mūsu svinību telpās. Lai bērni būtu priecīgi un jautri, palīdzam atpūsties arī mammām un tētiem.

Mēs lepojamies par katru cilvēku, katru personību, kura Latvijai un pasaule sniedz kaut ko vērtīgu! Šie cilvēki ir īpaši talantīgi un iespējams tāpēc, ka bērnībā bija kāds, kurš viņu talantus ieraudzīja un novērtēja! BeBe vēlas redzēt un sadzirdēt talantus, tāpēc esam izveidojuši Talantu Skolu, kurā katrs īpašais talants spēj attīstīties!

 

Lai BeBe būtu pieejama pēc iespējas vairāk bērniem, esam izveidojuši savas bērnudārzu filiāles dažādos Rīgas rajonos!

Aicinām iepazīties ar mums un pārliecināties par BeBes profesionālo komandu un bērniem patīkamo bērnudārza vidi!

 

BeBe.lv bērnudārzs ar pieredzi un tradīcijām!

 

BBB – Bebe Bartera Bērnudārzs

MĒS NEPADODAMIES KRĪZEI! Ja Tavam mazulim ir nepieciešams bērnudārzs vai vēlies organizēt jautru ballīti bērnam jubilejā, bet līdzekļu nav, tad BeBe DARA BRĪNUMUS. Mēs piedāvājam bērnudārzu un ballītes bērniem NEPRASOT par to NAUDU, bet preci vai pakalpojumu, ko sniedz Tu. Iespējams, ka esi šuvēja, maiznieks vai kāds cits profesijas pārstāvis un savu preci vai pakalpjumu nevari pārdot, bet paša bērniem vai paziņu bērniem dārziņš ir vajadzīgs, tad MAINĀMIES! Dod mums maizi, apģērbu, veido frizūras vai izārstē, bet mēs pretim dosim vietu dārzņu vai neaizmirstamu ballīti bērnam!

BeBe bērnudārzs joprojām kvalitatīvs ar nodarbībām, attīstības programmām, bērniem piemērotām telpām un visu, kas mazuļu sirsniņām vajadzīgs!

Bet ballītes bērniem kļuvušas vēl kvalitatīvākas un krāšņākas!
PRETĪ ŅEMAM JEBKO!

Sadarbības partneri