KeK Wood

No sirds darinātas individuālas bērnu mēbeles un burtu lampiņas.

Izturīgi, ērti un acīm tīkami!

Tālrunis: +37128650159
e-pasts: kek.wood@gmail.com

https://www.facebook.com/KeKwood

 

dav

dav

dav

15894366_619841671528627_3034406607285869601_n

Pingo

 

Par skaistumu lietās, vietās un cilvēkos. Par smaidiem un prieku, iedvesmu un laimīgiem kopā būšanas brīžiem. Tās ir lietas, par ko man patīk domāt un sapņot, kad gatavoju tauriņus, šuju svārkus vai radu kaut ko jaunu.

  • Tālrunis
    22 472 799
  • E-pasts
    baiba.vilnite@gmail.com

Kafejnīca Strelīcija

“Ēdienam jābūt garšīgam un veselīgam!”
Veidojot, radot un strādājot kafejnīcā, mēs vēlamies modināt Jūs ar svaigi ceptu maizīšu, bulciņu un kafijas aromātu un garšu. Pārsteigt un iepriecināt Jūs ar jauniem konditorejas izstrādājumiem, rotāt Jūsu svētku galdu ar īpašu torti un ekskluzīvām uzkodām.

Ar prieku palīdzēsim Jums pārsteigt Jūsu viesus ar gardiem ēdieniem arī brīvā dabā. Mūsu konditore Gaļina ar rūpēm un mīlestību pagatavos visgardākos ēdienus.
Gaidām Jūs!

SIA Playtables

Mūsu aizraušanās ar sporta un atpūtas preču tirdzniecību sākās jau 2008.gada rudenī, kad tika atvērts mūsu sporta preču internetveikals. Kopš tā laika, pastāvīgi papildinot piedāvāto preču klāstu, uzkrājot neaizvietojamu pieredzi darbā ar partneriem un klientiem, kā arī attīstoties interneta vidē, veiksmīgi strādājam ar vienu no mūsu galvenajām vērtībām – mūsu mērķis ir nodrošināt preces sportam un atpūtai, ļaujot attīstīt aktīva dzīvesveida piekritēju kustību! Mēs novērtējam laiku, ko pavadām draugu un ģimenes lokā – tieši tāpēc pievēršam īpašu uzmanību produktiem, kas izmantojami aktīvai atpūtai mājas apstākļos.

Mēs esam oficiālie Cornilleau (Francija) un Sponeta (Vācija) tenisa galdu un galda tenisa inventāra izplatītāji, tāpat arī nodrošinām plašu Garlando (Itālija) galda futbola  produktu klāstu un KBT – rotaļu laukumu elementu – pieejamību gan fiziskām, gan juridiskām personām Latvijā un ārpus tās robežām.

Lai gan mūsu prioritāte ir galda teniss, piepūšamo atrakciju noma, biljards un novuss, produktu klāstā atradīsiet gan visu nepieciešamo bērnu rotaļlaukumu noformēšanai, gan plašu galda spēļu klāstu, batutus, bumbas, trenažierus, produktus florbolam un daudz ko citu – sports ir mūsu kaislība un ar prieku šo pozitīvo aizraušanos nodosim arī jums!

Mūsu mājas lapā ir pieejama ne tikai sporta un atpūtas preču iegāde, bet arī piepūšamo atrakciju noma dažādiem bērnu pasākumiem. Mēs ar prieku uzklausīsim sadarbības piedāvājumus, jo atbalstām aktīvu dzīvesveidu veicinošus pasākumus – skolās, universitātēs un arī ārpus tām.
Piedāvājam arī biljarda galdu, spēļu galdu un novusa galdu montāžu, apkopi un remontu – mēs novērtējam ilgtermiņa sadarbību un katru no mūsu klientiem!

Ar sveicieniem,
Jūsu PlayTables.lv komanda

Baltijas Biroju Serviss

Baltijas Biroju Serviss ir viens no vadošajiem uzņēmumiem biroja tehnikas un izejmateriālu tirdzniecībā Latvijā. Mūsu darbu raksturo kvalitāte, precizitāte un ātra piegāde. Mēs piedāvājam visu, kas nepieciešams veiksmīgam darbam ikvienā birojā, nodrošinot „Labākās pārmaiņas Jūsu birojā!”.

Pie mums plašā klāstā iespējams izvēlēties kancelejas un saimniecības preces, biroja papīru, datortehniku un biroja tehniku (kopēšanas iekārtas, faksus, printerus).

Jūsu ērtībām piedāvājam arī biroja iekārtu uzstādīšanu, to regulāru apkopi un remontu, kā arī printeru un kopētāju kartridžu uzpildi.

Baltijas Biroju Servisa draudzīgais kolektīvs saviem klientiem sniedz precīzas konsultācijas un nodrošina bezmaksas piegādi.

Kvalitātes un vides politika

Mēs apņemamies :

– Sniegt augstas kvalitātes pakalpojumu, ievērojot klientu noteiktās, likumdošanā reglamentētās un produktam nepieciešamās prasības

– Veidot visos uzņēmuma darbiniekos atbildību par sniegtā pakalpojuma un gala rezultāta kvalitāti

–   Veidot partnerattiecības ar klientiem, apakšuzņēmējiem un piegādātājiem, panākot viņu uzticēšanos uzņēmumam kā drošam partnerim.

–    Nepārtraukti meklēt iespēju uzlabot savu darbību un pakalpojumu kvalitāti.

Mēs uzņemamies pilnu atbildību par mūsu ietekmi uz vidi. Mūsu personāls apņemas samazināt piesārņojumu un saudzēt dabu, jo tā ir neatņemama mūsu un mūsu bērnu dzīves sastāvdaļa.

Nepārtraukti pilnveidosim ieviesto integrēto kvalitātes un vides vadības sistēmu un ievērosim saistošās likumdošanas aktu un citas prasības.

 

Esi gudrs – izvēlies labāko!

SIA City Express

Kā sadarbības partneris City Express ir atpazīstams ar savu precizitāti, konfidencialitāti un ātrumu. Lai saglabātu šo pozitīvo praksi, mēs cenšamies stiprināt savā kolektīvā kopīgas un uz klientu vērstas pamatvērtības, jo tieši darbinieki ir mūsu veiksmes atslēga.

City Express atbildīgi darbojas gan kā juridiskā persona un tirgus dalībnieks, gan kā darba devējs. Pievēršot īpašu uzmanību klientu apkalpošanas kvalitātei, City Express cenšas kļūt par pašu labāko šāda veida pakalpojumu sniegšanas uzņēmumu.

City Express darbojas kā atbildīgs tirgus dalībnieks un darba devējs jau kopš 1999. gada. Attīstot savu darbību un tādā veidā sabiedrības labklājības labā veidojot jaunas darba vietas, atbildīgi rūpējoties par saviem darbiniekiem, tāpat arī aktīvi iepazīstinot uzņēmumus ar sūtījumu piegādes risinājumu priekšrocībām.

City Express lielu uzmanību pievērš ilglaicīgām attiecībām ar klientiem, un nodrošina augstu sniedzamo pakalpojumu kvalitāti.

Jau vairākus gadus īpašu uzmanību pievēršam arī eko jautājumiem, piegādājot sūtījumus, cenšamies izmantot videi draudzīgākos risinājumus. Tieši tāpēc savu autoparku arvien vairāk papildinām ar profesionāliem kurjeru un videi draudzīgiem motorolleriem.

SIA Tele2

Puse Latvijas iedzīvotāju ir izvēlējušies Tele2 kā savu mobilo sakaru pakalpojumu sniedzēju, padarot Tele2 par vadošo mobilo sakaru operatoru Latvijā balss klientu skaita ziņā!

Latvijas mobilo sakaru tirgū Tele2 ienāca 2000. gada 7. oktobrī, kad vairāk nekā 10 valstīs sekmīgi strādājošs liels, starptautisks telekomunikāciju uzņēmums Tele2 AB grupa gandrīz vienlaicīgi ar līdzīgiem darījumiem abās pārējās Baltijas valstīs iegādājās mobilo sakaru operatoru Baltkom GSM, lai attīstītu to par nopietnu tirgus dalībnieku.

Tele2 ienākšanu Latvija var uzskatīt par valsts mobilo sakaru tirgus attīstības sākumu, jo konkurence sniedza iespēju būtiski samazināt mobilo sakaru pakalpojumu un telefonu iegādes izdevumus, padarot šo iepriekš elitāro jomu pieejamu ievērojamam skaitam iedzīvotāju.

Tele2 Latvijā piedāvā mobilo sakaru pakalpojumus ar zīmoliem Tele2 un Zelta Zivtiņa. Biznesa uzņēmumiem individuālu pieeju un piemērotākos mobilo sakaru risinājumus nodrošina īpaša Tele2 struktūrvienība – Tele2 Bizness.

15 darbības gadu laikā Tele2 ir kļuvis par klientiem bagātāko un uzslavētāko mobilo sakaru operatoru, kā arī par vienu no produktīvākajiem un pelnošākajiem uzņēmumiem Latvijā un Baltijā. Savukārt Zelta Zivtiņa joprojām ir viens no mīlētākajiem zīmoliem valstī, un nepārspēts līderis mobilo sakaru priekšapmaksas karšu segmentā.

Augsta pakalpojumu kvalitāte ir Tele2 prioritāte. Kopš dibināšanas Tele2 kapitālieguldījumi kvalitātes pilnveidošanā sasnieguši 250 miljonus eiro. Tele2 pēdējo gadu laikā ir uzbūvējis Baltijā modernāko mobilo sakaru tīklu, lai klientiem nodrošinātu pašu jaunāko paaudžu tehnoloģiju iespējas un kvalitāti, kā arī saudzētu energoresursus un dabu.

  • Tele2 augstas kvalitātes balss sakari ir pieejama 99% iedzīvotāju. Tele2 un Zelta Zivtiņa kientiem ir pieejama arī HD Voice tehnoloģija, kas nodrošina izcilu skaņas kvalitāti sarunas laikā.
  • Tele2 ātrais 3G mobilais internets ir pieejams 97% iedzīvotāju.
  • Šobrīd Tele2 strauji attīsta 4G tīkla pārklājumu un no 1.jūlija piedāvās jaunākās paaudzes 4G mobilo internetu jau 90% Latvijas iedzīvotāju.

Latvijas iedzīvotāju izvēle Nr.1 mobilo sakaru jomā ir Tele2. Arī turpmāk apņemamies nodrošināt klientiem tikai pašu labāko – lieliskus mobilos pakalpojumus ar visizdevīgākajiem nosacījumiem!

SIA Neste Oil Latvia

Somijas enerģētikas uzņēmums Neste Oy (tagad Neste Oil Oy) uzsāka savu darbību Latvijā 1990. gadā, dibinot Latvijas-Somijas kopuzņēmumu SIA Latvian Traffic Service.

Pirmā Neste degvielas uzpildes stacija Latvijā tika atvērta 1991.gada decembrī.

Lai paplašinātu darbību Latvijā, 1993.gadā tika dibināts meitas uzņēmums SIA Neste Oil Latvia, bet 1995.gadā – uzņēmums SIA Neste Oil Terminal.

1998. gadā, apvienojoties šiem Neste Oy meitas uzņēmumiem, tika izveidota SIA Neste Latvija, kura vienīgais īpašnieks ir Neste Oil Finance B.V.. Uzņēmuma galvenie darbības virzieni ir naftas produktu uzglabāšana un tirdzniecība.

Neste Latvija piedāvā klientiem šādus pakalpojumus:

degvielas mazumtirdzniecība Neste Oil automātiskajās degvielas uzpildes stacijās un D-stacijās,
degvielas, sporta degvielas, aviācijas degvielas, kā arī šķīdinātāju vairumtirdzniecība,
naftas produktu uzglabāšana, kā arī to iekraušana un izkraušana, izmantojot sauszemes un jūras transportu Rīgas terminālī.
Neste Latvija savā darbībā vadās pēc starptautiski atzītiem kvalitātes, vides, veselības un drošības sistēmu standartiem.

Degvielas mazumtirdzniecība, naftas produktu vairumtirdzniecība un termināļa operācijas ir sertificētas atbilstoši ISO 9001:2008; ISO 14001:2004 un OHSAS 18001:2007 standartu prasībām

A/S Berendsen Tekstila serviss

Berendsen paklāju serviss Rīgā – izmanto šos pakalpojumus un uzlabo darba apstākļus jau tūlīt

A/S “Berendsen Tekstila Serviss” (EPS) ir klientiem piemērots pilna servisa uzņēmums, kas padara ērtu ikdienu lielākiem un mazākiem uzņēmumiem visā Latvijā. Uzņēmuma pamatnodarbošanās ir maināmo paklāju noma, kas ir ērts un mūsdienīgs veids, kā uzturēt kārtību un tīrību savā darba vidē, lai darbinieki varētu daudz vairāk pievērsties tiešajiem pienākumiem un, protams, samazinātos kopējās izmaksas par telpu tīrības uzlabošanu.

Berendsen daudzveidīgais paklāju klāsts – izmēģini kvalitatīvus risinājumus

Lai nodrošinātu visaugstākās kvalitātes pakalpojumus, uzņēmums ir investējis līdzekļus jaunu un efektīvu tehnoloģiju iegādē. Berendsen arvien domā par jauniem piedāvājumiem, paplašinot savu pakalpojumu klāstu. Berendsen piedāvā ne tikai neilona un kokvilnas maināmo paklāju servisu, bet arī dažādus dizaina paklājus, logo un sarkanos paklājus.

Paklāju noma un serviss ir pakalpojums, kas ietver paklāju nomu, to piegādi līdz klientam, apmaiņu un mazgāšanu. Paklāju serviss palīdz saviem klientiem samazināt saimnieciskos izdevumus, ietaupīt laiku, un pats galvenais – uzturēt vienmēr tīras grīdas, samazināt to nodilumu. Paklāju noma – tas ir lielisks veids kā samazināt kopējās izmaksas un vienmēr darba telpu grīdu tīrību un kārtību.

Savu darbību A/S “Berendsen Tekstila Serviss” (EPS) sāka ar paklāju nomaiņu un nomu, sniedzot klientiem pilnu servisu – paklāju piegādi, maiņu un to mazgāšanu. Vajadzības gadījumā piesakies izvēlētajam pakalpojumam un uzlabo gan darba, gan kopējo telpu tīrību un kārtību jau tūlīt – ietaupi laiku citām lietām un pievērsies saviem tiešajiem pienākumiem.