Baltijas Biroju Serviss

Baltijas Biroju Serviss ir viens no vadošajiem uzņēmumiem biroja tehnikas un izejmateriālu tirdzniecībā Latvijā. Mūsu darbu raksturo kvalitāte, precizitāte un ātra piegāde. Mēs piedāvājam visu, kas nepieciešams veiksmīgam darbam ikvienā birojā, nodrošinot „Labākās pārmaiņas Jūsu birojā!”.

Pie mums plašā klāstā iespējams izvēlēties kancelejas un saimniecības preces, biroja papīru, datortehniku un biroja tehniku (kopēšanas iekārtas, faksus, printerus).

Jūsu ērtībām piedāvājam arī biroja iekārtu uzstādīšanu, to regulāru apkopi un remontu, kā arī printeru un kopētāju kartridžu uzpildi.

Baltijas Biroju Servisa draudzīgais kolektīvs saviem klientiem sniedz precīzas konsultācijas un nodrošina bezmaksas piegādi.

Kvalitātes un vides politika

Mēs apņemamies :

– Sniegt augstas kvalitātes pakalpojumu, ievērojot klientu noteiktās, likumdošanā reglamentētās un produktam nepieciešamās prasības

– Veidot visos uzņēmuma darbiniekos atbildību par sniegtā pakalpojuma un gala rezultāta kvalitāti

–   Veidot partnerattiecības ar klientiem, apakšuzņēmējiem un piegādātājiem, panākot viņu uzticēšanos uzņēmumam kā drošam partnerim.

–    Nepārtraukti meklēt iespēju uzlabot savu darbību un pakalpojumu kvalitāti.

Mēs uzņemamies pilnu atbildību par mūsu ietekmi uz vidi. Mūsu personāls apņemas samazināt piesārņojumu un saudzēt dabu, jo tā ir neatņemama mūsu un mūsu bērnu dzīves sastāvdaļa.

Nepārtraukti pilnveidosim ieviesto integrēto kvalitātes un vides vadības sistēmu un ievērosim saistošās likumdošanas aktu un citas prasības.

 

Esi gudrs – izvēlies labāko!