A/S Berendsen Tekstila serviss

Berendsen paklāju serviss Rīgā – izmanto šos pakalpojumus un uzlabo darba apstākļus jau tūlīt

A/S “Berendsen Tekstila Serviss” (EPS) ir klientiem piemērots pilna servisa uzņēmums, kas padara ērtu ikdienu lielākiem un mazākiem uzņēmumiem visā Latvijā. Uzņēmuma pamatnodarbošanās ir maināmo paklāju noma, kas ir ērts un mūsdienīgs veids, kā uzturēt kārtību un tīrību savā darba vidē, lai darbinieki varētu daudz vairāk pievērsties tiešajiem pienākumiem un, protams, samazinātos kopējās izmaksas par telpu tīrības uzlabošanu.

Berendsen daudzveidīgais paklāju klāsts – izmēģini kvalitatīvus risinājumus

Lai nodrošinātu visaugstākās kvalitātes pakalpojumus, uzņēmums ir investējis līdzekļus jaunu un efektīvu tehnoloģiju iegādē. Berendsen arvien domā par jauniem piedāvājumiem, paplašinot savu pakalpojumu klāstu. Berendsen piedāvā ne tikai neilona un kokvilnas maināmo paklāju servisu, bet arī dažādus dizaina paklājus, logo un sarkanos paklājus.

Paklāju noma un serviss ir pakalpojums, kas ietver paklāju nomu, to piegādi līdz klientam, apmaiņu un mazgāšanu. Paklāju serviss palīdz saviem klientiem samazināt saimnieciskos izdevumus, ietaupīt laiku, un pats galvenais – uzturēt vienmēr tīras grīdas, samazināt to nodilumu. Paklāju noma – tas ir lielisks veids kā samazināt kopējās izmaksas un vienmēr darba telpu grīdu tīrību un kārtību.

Savu darbību A/S “Berendsen Tekstila Serviss” (EPS) sāka ar paklāju nomaiņu un nomu, sniedzot klientiem pilnu servisu – paklāju piegādi, maiņu un to mazgāšanu. Vajadzības gadījumā piesakies izvēlētajam pakalpojumam un uzlabo gan darba, gan kopējo telpu tīrību un kārtību jau tūlīt – ietaupi laiku citām lietām un pievērsies saviem tiešajiem pienākumiem.