Ecube

Par mums
eCube ir neliels, uz klientu orientēts uzņēmums, kas izveidots 2004. gadā un nodrošina sekojošus pakalpojumus: mājas lapas izstrāde, interneta veikala izstrāde, mājas lapu optimizācija Google jeb SEO optimizācija, mājas lapas virzīšana sociālos tīklos, sociālo tīklu izveide un uzturēšana, web dizaina izstrāde, ilustrāciju izstrāde, logo izstrāde, kā arī mājas lapu un e-pastu uzturēšana uz serveriem un mājas lapu apkalpošana.
10 gadu laikā izstrādātas vairāk kā 290 mājas lapas, tai skaitā vairāk kā 50 interneta veikali.

eCube kompetences:

Web dizains, grafiskais dizains, ilustrācijas, logo izstrāde
Dizainu kodēšana jeb t.s. “griešana” (HTML, CSS kodēšana)
Programmēšana (PHP, Javascript, Jquery, SQL)
Mājas lapas optimizācija Google, t.s. SEO
Mājas lapas satura veidošana, izpratne par satura veidošanas principiem, navigācijas un struktūras izstrādi
Satura vadības sistēmas SVS jeb CMS – darbības principu izpratne, risinājumu izstrāde un programmēšana
Interneta veikala izveide un attīstīšana – produktu kataloga un filtru izstrāde, piegādes un apmaksu funkciju integrēšana, produktu pozicionēšana un virzīšana internetā.

Vīzija

eCube atpazīst kā vienu no atsaucīgākajiem un uzticamākajiem interneta tehnoloģiju uzņēmumiem, kas nodrošina pilna servisa mājas lapu izstrādes, virzīšanas, attīstīšanas, reklāmas un uzturēšanas pakalpojumus.

Misija

eCube ir uzticams ilgtermiņa partneris klientiem interneta risinājumu jomā, piedāvājot kvalitatīvus pakalpojumus saistībā ar interneta mājas lapām, interneta veikaliem un web dizainu un nodrošinot klientu individuālu, specifisku vajadzību un vēlmju realizāciju.

Mērķis

eCube šī brīža mērķis ir izstrādāt un ieviest 3 jaunus pakalpojumus un risinājumus mājas lapas darbības uzlabošanai maziem un vidējiem uzņēmumiem.