SIA City Express

Kā sadarbības partneris City Express ir atpazīstams ar savu precizitāti, konfidencialitāti un ātrumu. Lai saglabātu šo pozitīvo praksi, mēs cenšamies stiprināt savā kolektīvā kopīgas un uz klientu vērstas pamatvērtības, jo tieši darbinieki ir mūsu veiksmes atslēga.

City Express atbildīgi darbojas gan kā juridiskā persona un tirgus dalībnieks, gan kā darba devējs. Pievēršot īpašu uzmanību klientu apkalpošanas kvalitātei, City Express cenšas kļūt par pašu labāko šāda veida pakalpojumu sniegšanas uzņēmumu.

City Express darbojas kā atbildīgs tirgus dalībnieks un darba devējs jau kopš 1999. gada. Attīstot savu darbību un tādā veidā sabiedrības labklājības labā veidojot jaunas darba vietas, atbildīgi rūpējoties par saviem darbiniekiem, tāpat arī aktīvi iepazīstinot uzņēmumus ar sūtījumu piegādes risinājumu priekšrocībām.

City Express lielu uzmanību pievērš ilglaicīgām attiecībām ar klientiem, un nodrošina augstu sniedzamo pakalpojumu kvalitāti.

Jau vairākus gadus īpašu uzmanību pievēršam arī eko jautājumiem, piegādājot sūtījumus, cenšamies izmantot videi draudzīgākos risinājumus. Tieši tāpēc savu autoparku arvien vairāk papildinām ar profesionāliem kurjeru un videi draudzīgiem motorolleriem.