SIA Tele2

Puse Latvijas iedzīvotāju ir izvēlējušies Tele2 kā savu mobilo sakaru pakalpojumu sniedzēju, padarot Tele2 par vadošo mobilo sakaru operatoru Latvijā balss klientu skaita ziņā!

Latvijas mobilo sakaru tirgū Tele2 ienāca 2000. gada 7. oktobrī, kad vairāk nekā 10 valstīs sekmīgi strādājošs liels, starptautisks telekomunikāciju uzņēmums Tele2 AB grupa gandrīz vienlaicīgi ar līdzīgiem darījumiem abās pārējās Baltijas valstīs iegādājās mobilo sakaru operatoru Baltkom GSM, lai attīstītu to par nopietnu tirgus dalībnieku.

Tele2 ienākšanu Latvija var uzskatīt par valsts mobilo sakaru tirgus attīstības sākumu, jo konkurence sniedza iespēju būtiski samazināt mobilo sakaru pakalpojumu un telefonu iegādes izdevumus, padarot šo iepriekš elitāro jomu pieejamu ievērojamam skaitam iedzīvotāju.

Tele2 Latvijā piedāvā mobilo sakaru pakalpojumus ar zīmoliem Tele2 un Zelta Zivtiņa. Biznesa uzņēmumiem individuālu pieeju un piemērotākos mobilo sakaru risinājumus nodrošina īpaša Tele2 struktūrvienība – Tele2 Bizness.

15 darbības gadu laikā Tele2 ir kļuvis par klientiem bagātāko un uzslavētāko mobilo sakaru operatoru, kā arī par vienu no produktīvākajiem un pelnošākajiem uzņēmumiem Latvijā un Baltijā. Savukārt Zelta Zivtiņa joprojām ir viens no mīlētākajiem zīmoliem valstī, un nepārspēts līderis mobilo sakaru priekšapmaksas karšu segmentā.

Augsta pakalpojumu kvalitāte ir Tele2 prioritāte. Kopš dibināšanas Tele2 kapitālieguldījumi kvalitātes pilnveidošanā sasnieguši 250 miljonus eiro. Tele2 pēdējo gadu laikā ir uzbūvējis Baltijā modernāko mobilo sakaru tīklu, lai klientiem nodrošinātu pašu jaunāko paaudžu tehnoloģiju iespējas un kvalitāti, kā arī saudzētu energoresursus un dabu.

  • Tele2 augstas kvalitātes balss sakari ir pieejama 99% iedzīvotāju. Tele2 un Zelta Zivtiņa kientiem ir pieejama arī HD Voice tehnoloģija, kas nodrošina izcilu skaņas kvalitāti sarunas laikā.
  • Tele2 ātrais 3G mobilais internets ir pieejams 97% iedzīvotāju.
  • Šobrīd Tele2 strauji attīsta 4G tīkla pārklājumu un no 1.jūlija piedāvās jaunākās paaudzes 4G mobilo internetu jau 90% Latvijas iedzīvotāju.

Latvijas iedzīvotāju izvēle Nr.1 mobilo sakaru jomā ir Tele2. Arī turpmāk apņemamies nodrošināt klientiem tikai pašu labāko – lieliskus mobilos pakalpojumus ar visizdevīgākajiem nosacījumiem!