Bēbīšu skoliņa

Bēbīšu skoliņu vada skolotāja LAURA AUNIŅA – radoša un jaunajam atvērta skolotāja, kura interesējas par dažādām alternatīvās pedagoģijas metodēm un ievieš tās savā darbā, lai bagātinātu nodarbību saturu un sniegtu bērniem gandarījumu un prieku gan par sasniegto, gan kopā pavadīto laiku. Laura visu uztver ar smaidu un liks pasmaidīt arī Jums, viņas darba pieredze saistīta lielākoties tieši ar mazākajiem pirmsskolēniem gan pirmsskolā, gan mūzikas studijā, strādājot pēc Karla Orfa metodes. Mūsu skoliņā Tevi sagaida nebeidzami piedzīvojumi un kopā būšanas prieks.

Bērna attīstība ir atkarīga no tā, cik lielā mērā pieaugušais spēj būt mijiedarbē ar bērnu. Lai arī esam dienu no dienas kopā ar savu mazulīti, mums ir neskaitāmi darbiņi, kas paralēli jāapdara, tāpēc nodarbības BēBīšu skolā sniegs iespēju māmiņai vai tētim dāvāt savam mazulim tik svarīgos nedalītās uzmanības kopā būšanas mirkļus. Sirsnīgas sarunas ar citiem vecākiem palīdzēs rast atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem, dalīties savā pieredzē, gūstot atbalstu un sniedzot iedrošinājumu citiem vecākiem.

Nodarbības bēbīšu skoliņā veidotas tā, lai sekmētu:

  • mazuļa vispusīgu attīstību
  • attīstīt sensorās prasmes
  • trenēt pirkstiņu veiklību
  • iepazīt skaņu un mūziku
  • veicināt bērna interesi par apkārt notiekošo
  • piedāvāt radošus risinājumus ikdienišķām nodarbēm, kas kalpos par palīgu nodarbībām ar mazuli arī mājās

 

Liels uzsvars nodarbībās tiek likts un muzikālo darbību, jo muzicēšana ir cieši saistīta ar kustību, deju, valodu un jaunradi. Muzicēšana māca ieklausīties, iepazīt savu ķermeni, caur tausti iepazīt jaunus materiālus un faktūras. Muzikālās rotaļas un spēles ļaus iepazīt mūzikas instrumentus un atklāt talantu eksperimentos ar skaņas rīkiem, attīstīt ritma izjūtu, pirkstiņu veiklību un kustību iemaņas. Tiekamies nodarbībās BēBīšu skoliņā!

 

BeBeju skola 1BeBeju skola 2

 

Pieteikt talantuskola@bebe.lv

vai zvanīt uz tel. nr. 27044040