Tematika bērnu ballītēm

Olafs un Elza.

Baltais zaķis ir bagāts ar radošām idejām un izglītojošām rotaļām. Šis pūkainītis spēj pielāgoties gan mierīgiem mazulīšiem, gan atraktīviem rezgaļiem.

Kad Kaķēns pienu padzēris un kažoku sapucējis, ir īstais laiks draiskām rotaļām un jaunu draugu iepazīšanai.

Princese ir draudzīga un sirsnīga meitene, kura iemācīs mazajām princesēm, kā uzvedas īstas dāmas, kā tikt galā ar svešinieku un kā kļūt par Balles Karalieni. Šīs zināšanas ir jāiegūst katrai mazajai dāmai!

Arandelas karaliene Elza ir ieradusies, lai sveiktu bernus skaistajos svetkos un ir nolēmusi atklāt kādu savu noslēpumu, kā arī katram sagādāt maģisku pārsteigumu.

Raganiņa no pasaku valstības ir atbūrusies uz Bebes zemi un nevar atcerēties buramvardus, lai nokļūtu atpakaļ, tapēc lūdz palīdzību ceļā satiktajiem mazajiem cilvēciņiem.

Meža Laumiņa ir ieradusies Bebes zemē, lai pastāstītu mazajiem dabas pētniekiem, kā mainās gadalaiki,kapec kokiem birst lapas un kas jādara, lai pastaigā pa mežu satiktu kādu laumiņu.

Pirātam ir radušās neskaidrības ar atrasto dārgumu karti. Lai visu atrisinātu un nokļūtu pie dārgumiem, viņam ir vajadzīga zinošu un attapīgu palīgu atbalsts. Kurš gan vislabāk spēs saprast šo mīklaino karti?

Minjons ar asprātīgām idejām un dullām spēlēm spēs sasmīdināt pat visnopietnākos ciemiņus. Stjuarts lieliski saprotas ar pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem.

Keitijai Perijai, pēc koncerta Rīgā, ir ļoti iepatikusies Latvijaun šoreiz viņa ir nolēmusi apciemot Bebes zemi, lai tiktos ar mazajiem faniem un kopā jautri pavadītu laiku.

Bebes zeme ir pārtapusi par īstu leļļu māju, kura katram tās ciemiņam atradīsies kāds pārsteigums. Kolpa ar Lelli Bebi uzzinasim rotaļlietu noslēpumu.

No Baltijas jūras dzīlēm ir atceļojis pozitīvais un jautrais Sūklis Bobs, kurš ir nolēmis atklāt savu īpašo burgeru recepti, ja vien berni atradīs karti, kurā ir norades uz recepti.

Betmens ir nolēmis izveidot supervaroņu komandu, kura kopa ar viņu cīnīsies pret ļaundariem. Mēs ticam, ka jebkurš Bebes viesis var darīt labus darbus un spēj aizstāvēt vājākos, tāpēc nāc un piedalies!

Klaudīne Volfa ir ieradusies no Monstru vidusskolas, lai dalītos ar jaunākajām modes tendencēm un izveidotu pašu stilīgāko draudzeņu pulciņu.

Sniegbaltīte ir devusies pastaigā, lai baudītu skaisto dabu un pa ceļam sastopot jautru bērnu pulciņu viņa nolemj iepazīties un parotaļāties ar jaunajiem draugiem. Vai vēlies ķļūt par Sniegbaltītes draugu?

Disko ballīte

Disko Ballīte ir jautrs un atraktīvs veids, kā nosvinēt jau skolas vecuma bērnu svētkus.

Īpaši izstrādāta programma ar asprātīgām spēlēm, lustīgu mūziku un spožām gaismām padarīs jebkura ballētāja svētkus par neaizmirstamu un super jautru​ dzīves svinēšanu gan jubilāram un viņa viesiem, gan vecākiem.

Kopā ballēties aicina – Keitija Perija un Disko Draugi!

ZT-11 ZT-23 ZT-8 ZT-37 ZT-34 ZT-14Laumiņa

Skatīt pilnu galeriju

Pieteikt rita@bebe.lv

vai zvanīt uz tel. nr. 27000970