Sīkdatņu politika

Sīkdatņu veidi un to izmantošanas mērķi

1. Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu Jūsu pieredzi, analizējot mūsu vietnes www.bebe.lv lietošanu. Tas ļauj mums saprast, kā Jūs izmantojat mūsu vietni un veicināt tās uzlabošanu, lai padarītu to lietotājiem draudzīgāku un uzlabotu tās veiktspēju. Šim nolūkam mēs izmantojam interneta analīzes pakalpojumu, ko nodrošina Google Analytics rīks. Lai izmantotu šo pakalpojumu – nepieciešama Jūsu piekrišana.

2. Sīkdatnēs mēs apkopojam anonīmu informāciju par Jūsu darbībām mūsu vietnē www.bebe.lv. Šī informācija palīdz mums uzlabot vietnes darbību un lietotāju pieredzi.

3. Katru reizi, kad apmeklējat mūsu vietni www.bebe.lv, nepieprasītu Jūsu piekrišanu vairākas reizes, mēs izmantojam sīkdatnes. Šīs sīkdatnes palīdz mums atcerēties, vai esat piekritis, vai noraidījis sīkdatņu izmantošanu mūsu vietnē. Tas ļauj Jums ērti izmantot mūsu vietni – bez liekiem Jūsu uzmanības pieprasījumiem.

Sīkdatņu datu izmantošana un uzglabāšana

4. Saskaņā ar Google Inc. pakalpojumu sniegšanas noteikumiem un Google Analytics pakalpojuma sniegšanas noteikumiem Google minēto informāciju izmantos,
lai www.bebe.lv vajadzībām izvērtētu, kā Jūs lietojat interneta vietni, un lai sagatavotu pārskatus par lietotāju aktivitātēm vietnē.

5. Mūsu vietne www.bebe.lv neizmanto sīkdatnes, lai identificētu vai apkopotu jebkāda veida personīgu informāciju par vietnes apmeklētājiem, un šāda informācija netiek sniegta trešajām personām.

6. Apkopotā informācija tiks nosūtīta un uzglabāta Google Inc. serveros, kas atrodas vairākās valstīs visā pasaulē.
Informācija var tikt apstrādāta serverī, kas neatrodas Latvijā, vai Eiropas Savienībā.

Atteikšanās no sīkdatnēm

7. Lai atteiktos no Google Analytics sīkdatnēm, lejupielādējiet un instalējiet Google Analytics Opt-out Browser Add-on papildrīku. Šis papildrīks sazinās ar Google Analytics JavaScript (ga.js) un norāda, ka informāciju par Jūsu apmeklējumu nevajadzētu nosūtīt uz Google Analytics.

8. Tāpat Jūs varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lai atteiktos no jaunām sīkdatnēm, izslēgtu esošās vai vienkārši saņemtu paziņojumus par jaunām sīkdatnēm, kuras tiek nosūtītas uz Jūsu ierīci. Uzziniet vairāk, apmeklējot vietni http://www.allaboutcookies.org/.