Egija Posse-Apsīte

Katrā bērna vecumā savs skaistums un mīļums. Ir tik interesanti vērot kā bērns aug, kā viņš redz pasauli un spēj priecāties par visu, ko pasaule sniedz. Mana pieredze ir ļoti dažāda. Esmu strādājusi gan kā auklīte, gan kā audzinātāja dažādos vecuma posmos. Kā arī esmu strādājusi mākslas skolā par mākslas un mākslas vēstures skolotāju jauniešiem, kā arī vadījusi dažādas meistarklases un nodarbības pieaugušajiem.

Bebē strādāju kopš 2007. gada vasaras. Ar katru gadu, ko pavadu Bebē, uzsāku, ko jaunu savā pieredzē. Izbaudot, gan nepilnus divus gada veca bērniņa mīļumu, gan sešus gadus veca bērna gudrības. Vairākus gadus biju Bebes gada pedagogs! Tā sirsnīgi augot kopā ar bērniem un Bebi, esmu izgājusi dažādus posmus un kļuvusi par vadītāju Bebē. Par, ko ļoti priecājos un lepojos! Jo Bebē tiešām – AUG KOPĀ SIRSNĪGI!

Izglītību ieguvu Latvijas Universitātē. Bakalaura diplomu ieguvu 2010.gadā kā vizuālās mākslas un mākslas vēstures skolotājs, bet vēlāk 2014. gadā ieguvu maģistra grādu Izglītības vadībā.

Man ļoti patīk ceļot! Redzēt, sajust un saklausīt visu, ko pasaule, daba un cilvēki piedāvā! Patīk vienmēr mācīties un darīt, ko jaunu.. Jo tik daudz ir jāpaspēj ieraudzīt un izdarīt!
Mans talants ir gleznošana, mandalu radīšana un hennas māksla. Tā ir mana meditācija un miera atrašana ikdienas skrējienā.

Es ticu, ka sapņi piepildās! Vajag tikai gribēt un darīt! Raudzīties plašāk un tālāk! Man patīk raudzīties uz visu kā uz mākslas darbu! Redzēt skaisto it visā!

Piereģistrēt bērnu

Par rindas kārtību un pieejamām brīvām vietām zvanīt uz tel. nr. 27000971.