Bērnu ballītes

Bērnu ballītes

Gan vecāku, gan bērnu sapnis ir – NEAIZMIRSTAMA DZIMŠANAS DIENAS BĒRNU BALLĪTE. Šādu iespēju piedāvā BeBe.lv.
Mēs piedāvājam nosvinēt dzimšanas dienu tā, lai bērns būtu priecīgs, apmierināts un pozitīvu emociju piepildīts.
Lai ballīte izdotos ir nepieciešama ideāla ballītes vieta un jestrākie, atraktīvākkie pasākuma vadītāji! Šāds piedāvājums ir pieejams BeBē.
Jestra var būt ne tikai dzimšanas , tie var būt visi svētki, kur piedalās bērni! Izlaidums, Ziemassvētki, Lieldienas, vārda diena, draugu tusiņš u.c.

Rita ir profesionāle bērnu ballīšu organizētāja, kas piedāvās izcilu piedāvājumu Jūsu bērnu pasākumu īstenošanai. Ja Jums ir jautājumi vai Jūs vēlaties plānot neaizmirstamu bērnu ballīti, varat sazināties ar Ritu, izmantojot vienu no norādītajiem veidiem:

Rita ir šeit, lai sniegtu Jums nepieciešamo informāciju un palīdzētu Jums organizēt bērnu pasākumu, kas atbilst Jūsu vēlmēm un prasībām. Viņa garantē, ka Jūsu bērnu ballīte kļūs par īpašu un aizraujošu piedzīvojumu.

Sazinieties ar Ritu jebkurā laikā, lai uzzinātu vairāk par viņas pakalpojumiem un veidotu plānus Jūsu nākamajai bērnu ballītei.

Rita – Jūsu uzticams partneris bērnu pasākumu plānošanā!

Apmeklējiet mūsu Facebook lapu šeit: Bebelv bērnudārza Facebook lapa.

Lai iepazītos ar bērnu ballītes cenām – skatīt šeit.

 Piedāvājam bērnu ballītes trīs vietās Rīgā:

Ziepniekalns, Zaļenieku iela 36

Bērnu ballītes bebe.lv - pasākumu logo

Ideāli piemērotas telpas ballītēm vasarā! Intīmais pagalms ļaus organizēt ballīti tikai Jums. Nost no pilsētas kņadas un auto dūkoņas. Bērni var rotālāties aprīkotā āra laukumā, bet vecāki baudīt vasaras priekus, gozējoties saulītē! Telpu īrē ietilpst: – Vienas telpas īre + virtuves īre + WC īre+ garderobes īre; – Trauku īre; – Virtuves tehnika; – DVD,…

Lasīt vairāk

Purvciems, Ieriķu iela 15

Bērnu ballītes bebe.lv - pasākumu logo

Telpas, kuras padarīs ballīti atraktīvu. Ideāli piemērotas, lai svinības būtu jautras gan pieaugušajiem, gan bērniem. Šajās telpās bērni atradīs bumbu baseinu ar slidkalniņu un krāšņās rotaļlietas. Kamēr bērni atpūšas, vecāki var čalot pie svinību galda un izmantot virtuvi ar nepieciešamo tehniku un traukiem. Telpās pieejams : – Divu telpu īre + virtuves īre + WC īre;…

Lasīt vairāk

Pārdaugava, Trijādības iela 4

Bērnu ballītes bebe.lv - pasākumu logo

Plašas, jaukas un interesantas telpas! Ideālas telpas, lai atpūstos gan bērni, gan vecāki. Telpas radīs neaizmirstamu ballīti! Šajās telpās bērni atradīs bumbu baseinu ar slidkalniņu un krāšņās rotaļlietas. Kamēr bērni atpūšas, vecāki var čalot pie svinību galda un izmantot virtuvi ar nepieciešamo tehniku un traukiem. Telpās pieejams: – Divu telpu īre + virtuves īre +…

Lasīt vairāk

Mans Ponijs

SĀKAM MAĢISKI JAUTRU IZJĀDI UN IZBAUDĀM TO KOPĀ Bērnu ballītēs «Bebe.lv» piedāvājam uz nomu Mans ponijs ar draugiem (ar piegādi): -poniju, zebru, žirafi vai ēzelīti -lielo zirgu

Lasīt vairāk

Atrakciju noma

Iznomājam bērnu ballītēm piepūšamās atrakcijas. Atrakcijas var izmantot gan telpās gan ārā.

Lasīt vairāk

Mielasts

Bērnu svētki ir prieka pilni mirkļi, kad vēlamies palutināt mazos ar kaut ko īpašu un ļoti gardu. Tieši tāpēc mēs esam izstrādājuši īpašu ēdienkarti bērniem. Ja Jums nav laika gatavot un klāt galdu vai vienkārši vēlaties pilnībā izbaudīt svētkus, mēs ar prieku palīdzēsim Jums un uzņemsimies šīs rūpes. Pie mums Jūs vienmēr varat baudīt svaigi…

Lasīt vairāk

Tematika bērnu ballītēm

Olafs un Elza.

Baltais zaķis ir bagāts ar radošām idejām un izglītojošām rotaļām. Šis pūkainītis spēj pielāgoties gan mierīgiem mazulīšiem, gan atraktīviem rezgaļiem.

Kad Kaķēns pienu padzēris un kažoku sapucējis, ir īstais laiks draiskām rotaļām un jaunu draugu iepazīšanai.

Princese ir draudzīga un sirsnīga meitene, kura iemācīs mazajām princesēm, kā uzvedas īstas dāmas, kā tikt galā ar svešinieku un kā kļūt par Balles Karalieni. Šīs zināšanas ir jāiegūst katrai mazajai dāmai!

Arandelas karaliene Elza ir ieradusies, lai sveiktu bernus skaistajos svetkos un ir nolēmusi atklāt kādu savu noslēpumu, kā arī katram sagādāt maģisku pārsteigumu.

Raganiņa no pasaku valstības ir atbūrusies uz Bebes zemi un nevar atcerēties buramvardus, lai nokļūtu atpakaļ, tapēc lūdz palīdzību ceļā satiktajiem mazajiem cilvēciņiem.

Meža Laumiņa ir ieradusies Bebes zemē, lai pastāstītu mazajiem dabas pētniekiem, kā mainās gadalaiki,kapec kokiem birst lapas un kas jādara, lai pastaigā pa mežu satiktu kādu laumiņu.

Pirātam ir radušās neskaidrības ar atrasto dārgumu karti. Lai visu atrisinātu un nokļūtu pie dārgumiem, viņam ir vajadzīga zinošu un attapīgu palīgu atbalsts. Kurš gan vislabāk spēs saprast šo mīklaino karti?

Minjons ar asprātīgām idejām un dullām spēlēm spēs sasmīdināt pat visnopietnākos ciemiņus. Stjuarts lieliski saprotas ar pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem.

Keitijai Perijai, pēc koncerta Rīgā, ir ļoti iepatikusies Latvijaun šoreiz viņa ir nolēmusi apciemot Bebes zemi, lai tiktos ar mazajiem faniem un kopā jautri pavadītu laiku.

Bebes zeme ir pārtapusi par īstu leļļu māju, kura katram tās ciemiņam atradīsies kāds pārsteigums. Kolpa ar Lelli Bebi uzzinasim rotaļlietu noslēpumu.

No Baltijas jūras dzīlēm ir atceļojis pozitīvais un jautrais Sūklis Bobs, kurš ir nolēmis atklāt savu īpašo burgeru recepti, ja vien berni atradīs karti, kurā ir norades uz recepti.

Betmens ir nolēmis izveidot supervaroņu komandu, kura kopa ar viņu cīnīsies pret ļaundariem. Mēs ticam, ka jebkurš Bebes viesis var darīt labus darbus un spēj aizstāvēt vājākos, tāpēc nāc un piedalies!

Klaudīne Volfa ir ieradusies no Monstru vidusskolas, lai dalītos ar jaunākajām modes tendencēm un izveidotu pašu stilīgāko draudzeņu pulciņu.

Sniegbaltīte ir devusies pastaigā, lai baudītu skaisto dabu un pa ceļam sastopot jautru bērnu pulciņu viņa nolemj iepazīties un parotaļāties ar jaunajiem draugiem. Vai vēlies ķļūt par Sniegbaltītes draugu?

Disko ballīte

Disko Ballīte ir jautrs un atraktīvs veids, kā nosvinēt jau skolas vecuma bērnu svētkus.

Īpaši izstrādāta programma ar asprātīgām spēlēm, lustīgu mūziku un spožām gaismām padarīs jebkura ballētāja svētkus par neaizmirstamu un super jautru​ dzīves svinēšanu gan jubilāram un viņa viesiem, gan vecākiem.

Kopā ballēties aicina – Keitija Perija un Disko Draugi!

ZT-11 ZT-23 ZT-8 ZT-37 ZT-34 ZT-14Laumiņa

Skatīt pilnu galeriju